user_mobilelogo

Moderní dům k trvalému bydlení nebo rekreaci.

Nabízíme k prodeji nízkoenergetickou moderní dřevostavbu s udržovanou vzrostlou zahradou a venkovním bazénem s vířivkou, vhodnou k bydlení nebo rekreaci. Dům je realizován s důrazem na nejmodernější technologie a je připraven nabídnout bezpečné a komfortní bydlení. Dům se nachází 7 km od města Skuteč (29 km od okresního města Chrudim) na slunném místě, v ekologicky nezatíženém a klidném prostředí Vysočiny na pomezí Železných hor a Hornosvratecké vrchoviny.

Plocha pozemku p.č. 135/5 je 708 m2, z toho je zastavěná plocha 87 m2, Celková užitná plocha domu je 180 m2. Přistavěná garáž má rozměry 14,5 m2. Druhý vůz je možné parkovat před garáží, popř. další na zahradě. Energetická třída domu B.

Do domu se vstupuje ze zvýšené části v 1.NP. Za zádveřím je technická místnost s tepelným čerpadlem, koupelna, WC, pracovna, obývací pokoj s krbem, KK se spíží, chodba a schodiště. Moderní kuchyňská linka vč. spotřebičů (lednička, mrazák, myčka, mikrovlnná trouba, horkovzdušná trouba, indukční varná deska. Z obývacího pokoje je přístup na terasu. V 2.NP je koupelna, WC, ložnice a 2 pokoje. Ve sklepě je prostorná místnost s přímým vstupem do zastřešeného vyhřívaného bazénu s protiproudem a vířivkou. Dále se ve sklepě nachází sauna, WC, koupelna a technická místnost. Dům je dále vybaven podlahovým vytápění s dálkově ovládaným tepelným čerpadlem NIBE. Na zahradě je podzemní nádrž na dešťovou vodu. Sklon zahrady je minimalizován rozsáhlými terénními úpravami. Dům je zabezpečen EZS. Nechybí zde kompletní datové rozvody, internetové připojení, WiFi, TV a SAT rozvody včetně aktivních prvků, TV a ozvučení. Pozemek je oplocen ze silniční strany plotovou podezdívkou ze štípaných tvárnic, ostatní část oplocení je z poplastovaného pletiva. Vjezdová brána je automatická na dálkové ovládání. Garáž je zabezpečena a vrata se ovládají dálkovým ovládáním.

Dům je napojen na obecní vodovod, kanalizaci. Dům je kompletně funkční a vybaven k okamžitému nastěhování.

V obci se nachází obecní úřad, základní škola (první stupeň), prodejna potravin, knihovna, hospůdka a kostel.

Okolí:

Západně od Perálce se nachází evidovaná lokalita státní ochrany přírody Šilingův důl. Východně nedaleko Perálce je přírodní rezervace Toulovcovy maštale, kterou tvoří zajímavý labyrint pískovcových skal. Severním směrem je chráněné území přírodní památky Pivnická rokle a tvoří ji pískovcový kaňon, se soutěskou širokou jen 60 centimetrů. V Perálci se křižuje několik značených frekventovaných cyklistických tras. Nedaleko je lyžařský areál Sněžné.

Lokalita: